Anasayfa

    Hakkımızda

    Üretim Departmanları

    Ürünlerimiz

    Referanslar

    Sertifikalar
 
    İletişim

 

 

  

Tarihçe ve Özgeçmişimiz

Elif Giyim Aş, 1998 yılında kurulmuş olup o günden bu yana global bir şirket olma hedefiyle ticari hayatını başarıyla devam ettirmektedir. Firmamız, hareketli ve sportif bir yaşam tarzını tercih eden tüketiciler hedefli olarak özellikle günlük spor giyim ve fittness tarzı ürünler imalatında uzmanlaşmıştır.

Bugün gelinen noktada Elif Giyim 24 yıllık üretim ve ihracat tecrübesine ek olarak Avrupa ve Amerika pazarında edindiği yılların birikimini kendine ait binasında, üretim için ayırdığı 5000 m2’lik alanda, tüm üretim birimleri, showroom’lar ve müşteri odaklı mükemmel hizmet kalitesiyle müşterilerine sunmaktadır. Bay, bayan, çocuk giyimde alıcılar geniş ürün yelpazesine günümüz modasının gerektirdiği her türlü işlem ve proseslere, teknik altyapı ve farklı kumaş cinslerine firmamız çatışı altında rekabetçi fiyatlar ve üstün üretim kalitesiyle ulaşabilmektedir. Elif Giyim müşterileriyle daima uzun soluklu iş ilişkileri içinde olmayı hedeflemiş yeni müşterilerle de bunu sürdürmeyi amaçlamaktadır.

Üretim Kapasitemiz

Mevcut Makine Kapasitesi 100,000 Adet/Ay
Kullanılan Aktif Kapasite 60,000 Adet/Ay
Tamamı Sigortalı Çalışan Sayısı 75 Kişi
Üretim Departmanları : Kesim, Dikim, Kalite Kontrol, Ütü-Paket, Modelhane(Gemini Cad Computer System ile), Mescit, Yemekhane, Eğitim Salonu, Dinlenme Alanları…

Ürün Grupları & İşlem ve Materyaller

Her türlü ; T-shirt, Poloshirt, Rugbyshirt, Sweatshirt, Eşofman Takımlar, Tayt-Pantolon ve Şortlar, Bluz, Etek, Atlet ve Body’ler, Homewear, Pijama, Boxers, vs..,

Uyguladığımız ilave işlemler : Her türlü yıkama prosesleri, ağır taş yıkama, soft yıkama, Enzim ve Siliconlu yıkamalar, Yağ Yıkama, Her tür baskılar, nakışlar, Taş işleri, Payetler, Elişi aplikasyonlar..

Kullandığımız Kumaşlar : Likralı ve Likrasız her tür örme kumaş.. Pamuk, Viskon, Süpremler, Interlok, Ribana, 2-3 İplik şardonlu-şardonsuz kumaşlar, Polyamid, Floş, Polyester kumaşlar ile bunların karışımları, Ringel kumaşlar, Polar Fleese’ler ile Merserize ve ORGANIC olarak da Bambu, Soya, Cotton kumaşlar..

Çevre Politikamız

Elif Giyim çevreye ve doğaya saygı çerçevesinde sorumluluklarının bilincinde bir firma olarak daha üreteceği modellerin seçiminden başlayarak, kullanılan tüm madde ve malzemelerde geri dönüşümlü, anti-kanserojen ve çevreyi kirletmeyen, materyaller tercih etmekte ve çevre konusundaki proseslere titizlikle uymaktadır.

Referanslarımız

Müşterilerimizden bazıları ; US.Polo Assn., Calvin Klein, Emporio Armani, Roberto Cavalli, Bosco, Cast Mood, Harmond Blain, Daks London, Ted Baker, Casucci, Marina Rinaldi, Venice Beach, Benetton, Guru, Muji, Volkswagen, Mercedes, Otto-Heine, Daniel Hechter, Camel Active, Peek&C. .

Genel Yıllık Ciromuz : Around 5.000.000 Euro per year

Elif Giyim müşterilerine fantastik değerler sunar.. Bizden öncelikle tam bir GÜVEN satın alırsınız.

Saygılarımızla,
ELIF GIYIM AS Yönetimi

İletişim Detaylarımız :

Hakan Ayşan (hakan@elifgiyim.com)
(Yönetim Kr.Bşk.)

Selen Önder & Mine Sarı & Mesut Yılmaz
(Müşteri Temsilcileri)

Telefon :+90 212 875 86 18 (pbx)
Fax :+90 212 875 86 20
E-Mails : info@elifgiyim.com - selen@elifgiyim.com
mine@elifgiyim.com - mesut@elifgiyim.com
Web site : www.elifgiyim.com